Google Akıllı Alışveriş Reklamları

Google Akılllı Alışveriş Reklamları, ürünlerinizi kullanıcıların karşısına akıllı şekilde çıkarır.

Günümüz tüketicileri, internete diledikleri yerden bağlanıp çeşitli platform ve cihazlar üzerinden hem online hem de fiziksel mağaza alışverişlerini sorunsuz şekilde yapabilen bir profil oluşturuyor.

Akıllı Alışveriş kampanyaları, Google’da sunduğunuz ürünler için evlerinde, mobil cihazlarında veya mağazalarda arama yapan kullanıcıların karşısına ürünlerinizi çıkarmanıza yardımcı olur. En iyi tarafını daha söylemedik bile! Yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Eres Medya ekibiyle iletişime geçin. Ekibimiz sizi hedeflerinize ulaştırır.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Şeffaf Yönetim

Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.

7/24 Destek

Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum Performans

Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.

İşiniz Birlikte Büyütelim

Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

Google Ads ile Kazanın

Google Reklamları

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Daha geniş bir kitleye ulaşın

Akıllı Alışveriş kampanyalarıyla ürünler tüm Google mülklerinde gösterilebilir. Arama yapan veya içeriklerden yararlanan kullanıcılar, ürünleri bulundukları yerde ve diledikleri zaman görebilir.

Trafiği ve satışları artırın

Google’ın Alışveriş kampanyaları sayesinde hem internette hem mağazada ürünlerinizi daha fazla müşterinin bulmasına yardımcı olacağız.

Analizleri ve trendleri keşfedin

Nelerin rağbet gördüğünü bilmek mi istiyorsunuz? Neyin işe yaradığını, neyin işe yaramadığını ayrıntılarıyla öğrenmenize yardımcı olabiliriz. Dilerseniz tekliflerinizi güçlendirmek için rekabet analizlerinden de yararlanabilirsiniz.

Menü