Google Reklamları

Google Reklamları için Eres Medya ile çalışmaya başladığınız andan itibaren bir hizmetten çok daha fazlasını alırsınız.

Risk Almayın!

Google reklam uzmanlarımız, reklam harcamlarınızı olası en düşük maliyetlerle yaparak, daha yüksek kazanç elde etmenizi sağlar. Böylece risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.
Web sitenize yeni kullanıcıları çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak ve marka bilinirliğinizi artırmak gibi farklı hedefleriniz olabilir.

Google reklamları ile arama motorunda istediğiniz kelimelerde üst sırada görünebilir, istediğiniz uzaklıktaki kişilerin reklamınızı görmesi sağlanabilir, kaliteli bir marka algısı yaratabilir, satış oranınızı yükseltebilirsiniz.

img

Google Ads ile işinizi büyütün

Markanıza, ürünlerinize, hizmetinize göre bir hedef kitle belirleyebilir, hedef kitlenizin özelliklerine göre Google reklam yöntemini seçerek hedef kitlenizin en aktif olduğu saatlerde yayınlanmasını sağlayabiliriz.

Dijital dünyada uzman ekibimizle sizi en iyi şekilde temsil ederek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Google Reklamları İçin Teklif Al

Google Partener'i olan ajansımızdan size uygun teklifi almak için formu doldur teklifi al. Hemen kazanmaya başla.

İletişim bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun.

Google Ads için Profesyonel Ekip

Google Partner
Şeffaf Yönetim
Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.
7/24 Destek
Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.
Maksimum Performans
Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.
İşiniz Birlikte Büyütelim
Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

Google Ads ile Yapacaklarınız

Google Arama, Google Harita

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni müşterileri bağlantısı 62%
Hedef kitlenize alışveriş 86%
Ciro Artışı 52%
Takipçi Artışı 40%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads ile ilgili bir sorunuz mu var? Sizin için en çok sorulan soruları bir araya getirdik.