Google Reklamları

Google Reklamları için Eres Medya ile çalışmaya başladığınız andan itibaren bir hizmetten çok daha fazlasını alırsınız.

Risk Almayın!

Google reklam uzmanlarımız, reklam harcamlarınızı olası en düşük maliyetlerle yaparak, daha yüksek kazanç elde etmenizi sağlar. Böylece risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.
Web sitenize yeni kullanıcıları çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak ve marka bilinirliğinizi artırmak gibi farklı hedefleriniz olabilir.

Google reklamları ile arama motorunda istediğiniz kelimelerde üst sırada görünebilir, istediğiniz uzaklıktaki kişilerin reklamınızı görmesi sağlanabilir, kaliteli bir marka algısı yaratabilir, satış oranınızı yükseltebilirsiniz.

Google Ads ile işinizi büyütün

Markanıza, ürünlerinize, hizmetinize göre bir hedef kitle belirleyebilir, hedef kitlenizin özelliklerine göre Google reklam yöntemini seçerek hedef kitlenizin en aktif olduğu saatlerde yayınlanmasını sağlayabiliriz.

Dijital dünyada uzman ekibimizle sizi en iyi şekilde temsil ederek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Google Reklamları İçin Teklif Al

Google Partener’i olan ajansımızdan size uygun teklifi almak için formu doldur teklifi al. Hemen kazanmaya başla.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Şeffaf Yönetim

Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.

7/24 Destek

Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum Performans

Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.

İşiniz Birlikte Büyütelim

Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

Google Ads ile Kazanın

Google Reklamları

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Menü