Kurumsal Web Sitesi

Kurum kimliğinizi dijital dünyada tanıtmaya ne dersiniz?

Dijital dünyaya adım atan herkesin ilk yaptığı kurumunun kültürünü, ürünlerini, hizmetlerini tanıtan bir web sitesine sahip olmaktır. Çünkü web siteleri internette kendinizi anlatabileceğiniz en önemli araçtır.

Kurumunuzu anlatmak, ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler edinmek sadece doğru yapılmış web sitelerle mümkündür. Bu sebeple web siteniz hazırlanırken sizi tam anlamıyla yansıtmasına, kurum ihtiyaçlarına ve diline tamamıyla uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Eres Medya olarak sahip olduğumuz yüzlerce referans ve deneyim ile sektörünüzde rakibinizin önüne geçerek bilinirliğinizi artıracak kurumsal web sitesi tasarımları ve yazılımları yapıyoruz.

Sıradanlığı sevmiyoruz !

Bu sebeple yüksek kalitede sıradışı tasarımlara sahip kolay kullanım imkanı sunan arayüzlerde web siteleri hazırlıyoruz.

Web sitesi sahibi iseniz teknik sorunlarla karşı karşıya kalmamak için periyodik olarak bakımlar ve güncellemeler yapıyoruz. Görsel değişikliklerinden içerik güncellemelerine, güvenlik kontrolünden fonksiyonların geliştirilmesine kadar birçok konuda bakım ve güncelleme hizmeti veriyoruz.

Web Sitesi Yazılımı Teklifi

Yazılım ve Tasarım ekibimiz işletmenize özel olarak hazırladığı, ilgi çekici ve ulaşılabilir web siteleri için bize ulaşın.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Kurum Stratejisi

Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.

Kurum Stratejisi

Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.

Maksimum Performans

Kurumsal Web Sitesi Yazılımı bilgi ve destek için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Web Sitesi ile Yapacaklarınız

Responsive, Hızlı ve Modern

Eres Medya, profesyonel tasarım anlayışı ile, başlangıç aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ajansımız, bilgisi ve uzun yıllara dayanan köklü tecrübesi ve uzmanlığıyla ne istediğinizi bilir.
  • Tasarım ve yazılım taleplerinize en uygun çözümleri sizinle buluşturup geleceğinize yön verir.
  • Yazılım ve tasarım öncesi destekleri ve sonrası destekleri ile daima yanınızda olur.

Web tasarımı nedir diye sorulan bir soruya vereceğimiz cevap: Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir.

Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Web tasarımı (aktif web sitesi) uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler. Web tasarımı nedir sorusuna verebileceğimiz en kısa cevap bu olabilir. Peki detaylarıyla ele aldığımızda web tasarımı nedir? İyi bir web tasarımı nasıl olmalıdır? Anlatmaya başlayalım.

Web Tasarım Unsurları

Tasarımın her dalında olduğu gibi web tasarımı içinde de belli ana hatlar oluşturularak çalışmalar yapılır. Bunları aşağıda kısa başlıklar halinde sizlere sunuyoruz, kaliteli bir çalışmanın ipuçlarını sizinle paylaşıyoruz.

Düzen: Kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde korumasıyla beraber geçerli olabilecek bir durumdur.

Kurumsal web tasarım uygulamaları şirketimizin ihtimam gösterip özenle üstünde durduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Güncel teknolojilerle kurgulanarak yayın hayatında yerini edinecek kurumsal web sitesi tasarımı firmanızın kimliğini güçlü ifadeyle yansıtabilmesi durumunda kurumsal kimliğinize yüksek katkı sağlayacaktır. Kurumsal web sitesi sahibi olmak amacıyla talep ettiğiniz çalışmanın, beklentilerinize yanıt verebilmesinde tercih ettiğiniz uygulayıcı web tasarım ajansının işinin ehli olması şarttır. WebStudio Dijital Ajans, şirketinizin kurumsal kimliğini düşündüğünüz derecede sizleri düşünmeye gayret ederek kurumunuza çeşitli alternatifler üretir. Dilediğiniz kurumsal web sitesi tasarımı çalışmasına sahip olmanız namına elinden geleni yaparak müşterilerine değer kazandırır.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları İçin Teklif Alın!

Kurumsal web tasarım çizgisinde yüksek seviyeli bir çalışma talep ediyorsanız “Teklf İste” formumuzu doldurun. İstediğiniz uygulamaları yürütecek yetkinlikte olan ajansımız, firmanızın gücünü etkili biçimde yansıtarak sanal dünyada markanıza güç kazandırmaya odaklanır. Gerçekleştirdiği tasarımlarını (web sitesi, logo, kurumsal kimlik), yazılımlarını (web sitesi, e-ticaret sitesi, mobil web sitesi) kazanç sağlayacağınız biçimde sizlerle buluşturur.