Kurumsal Web Sitesi Yazılım ve Tasarım

Kurum kimliğinizi dijital dünyada tanıtmaya ne dersiniz?
img

Web siteniz sizin vitrininizdir!

Dijital dünyaya adım atan herkesin ilk yaptığı kurumunun kültürünü, ürünlerini, hizmetlerini tanıtan bir web sitesine sahip olmaktır. Çünkü web siteleri internette kendinizi anlatabileceğiniz en önemli araçtır. Kurumunuzu anlatmak, ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler edinmek sadece doğru yapılmış web sitelerle mümkündür. Bu sebeple web siteniz hazırlanırken sizi tam anlamıyla yansıtmasına, kurum ihtiyaçlarına ve diline tamamıyla uygun olmasına dikkat edilmelidir.  

Eres Medya olarak sahip olduğumuz yüzlerce referans ve deneyim ile sektörünüzde rakibinizin önüne geçerek bilinirliğinizi artıracak kurumsal web sitesi tasarımları ve yazılımları yapıyoruz. Sıradanlığı sevmiyoruz ! Bu sebeple yüksek kalitede sıradışı tasarımlara sahip kolay kullanım imkanı sunan arayüzlerde web siteleri hazırlıyoruz. 

Web sitesi sahibi iseniz teknik sorunlarla karşı karşıya kalmamak için periyodik olarak bakımlar ve güncellemeler yapıyoruz. Görsel değişikliklerinden içerik güncellemelerine, güvenlik kontrolünden fonksiyonların geliştirilmesine kadar birçok konuda bakım ve güncelleme hizmeti veriyoruz. 

Projeni gönder teklifleri al

Önceliklerimiz

Kurum Stratejisi
Kurum Stratejisi
Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.
Kullanıcı Odaklı
Kullanıcı Odaklı
Kullanıcıların arayüzü, müşterilerin önyüzü kolay kullanabilmesi adına kullanıcı odaklı tasarımlar ve yazılımlar yapıyoruz.
Özel Tasarım
Özel Tasarım
İçerikleri, görselleri, ikonları, renkleri ve biçimleri ile kurum kültürünü yansıtan, müşterilerin ilgisini çeken özel tasarımlar yapıyoruz.
Her Platforma Uygun
Her Platforma Uygun
Mobil, tablet, desktop gibi platformlarda, farklı çözünürlükteki cihazlarla da uyum sağlaması için uygun tasarımlar ve responsive yazılımlar yapıyoruz.