Kurumsal Web Sitesi

Kurum kimliğinizi dijital dünyada tanıtmaya ne dersiniz?

Web siteniz sizin vitrininizdir!

Dijital dünyaya adım atan herkesin ilk yaptığı kurumunun kültürünü, ürünlerini, hizmetlerini tanıtan bir web sitesine sahip olmaktır. Çünkü web siteleri internette kendinizi anlatabileceğiniz en önemli araçtır.

Kurumunuzu anlatmak, ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler edinmek sadece doğru yapılmış web sitelerle mümkündür. Bu sebeple web siteniz hazırlanırken sizi tam anlamıyla yansıtmasına, kurum ihtiyaçlarına ve diline tamamıyla uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Eres Medya olarak sahip olduğumuz yüzlerce referans ve deneyim ile sektörünüzde rakibinizin önüne geçerek bilinirliğinizi artıracak kurumsal web sitesi tasarımları ve yazılımları yapıyoruz.

img

Sıradanlığı sevmiyoruz !

Bu sebeple yüksek kalitede sıradışı tasarımlara sahip kolay kullanım imkanı sunan arayüzlerde web siteleri hazırlıyoruz.

Web sitesi sahibi iseniz teknik sorunlarla karşı karşıya kalmamak için periyodik olarak bakımlar ve güncellemeler yapıyoruz. Görsel değişikliklerinden içerik güncellemelerine, güvenlik kontrolünden fonksiyonların geliştirilmesine kadar birçok konuda bakım ve güncelleme hizmeti veriyoruz.

Web Sitesi Yazılımı Teklifi

Yazılım ve Tasarım ekibimiz işletmenize özel olarak hazırladığı, ilgi çekici ve ulaşılabilir web siteleri için bize ulaşın.

İletişim bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun.

Kurumsal Web Sitesi İçin Profesyonel Ekip

Her zaman yenilikçi
Kurum Stratejisi
Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.
7/24 Destek
Kurumsal Web Sitesi Yazılımı bilgi ve destek için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.
Maksimum Performans
Web siteniz yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Her zaman ve her platformda uyumlu ve hızlı çalışacak şekilde yapılır.
Kullanıcı Odaklı
Kullanıcıların arayüzü, müşterilerin önyüzü kolay kullanabilmesi adına kullanıcı odaklı tasarımlar ve yazılımlar yapıyoruz.

Web Sitesi ile Yapacaklarınız

Responsive, Hızlı ve Modern

Eres Medya, profesyonel tasarım anlayışı ile, başlangıç aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Yeni müşterileri bağlantısı 62%
Hedef kitlenize alışveriş 86%
Ciro Artışı 52%
Takipçi Artışı 40%