Kurumsal Web Sitesi

Kurum kimliğinizi dijital dünyada tanıtmaya ne dersiniz?

Dijital dünyaya adım atan herkesin ilk yaptığı kurumunun kültürünü, ürünlerini, hizmetlerini tanıtan bir web sitesine sahip olmaktır. Çünkü web siteleri internette kendinizi anlatabileceğiniz en önemli araçtır.

Kurumunuzu anlatmak, ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler edinmek sadece doğru yapılmış web sitelerle mümkündür. Bu sebeple web siteniz hazırlanırken sizi tam anlamıyla yansıtmasına, kurum ihtiyaçlarına ve diline tamamıyla uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Eres Medya olarak sahip olduğumuz yüzlerce referans ve deneyim ile sektörünüzde rakibinizin önüne geçerek bilinirliğinizi artıracak kurumsal web sitesi tasarımları ve yazılımları yapıyoruz.

Sıradanlığı sevmiyoruz !

Bu sebeple yüksek kalitede sıradışı tasarımlara sahip kolay kullanım imkanı sunan arayüzlerde web siteleri hazırlıyoruz.

Web sitesi sahibi iseniz teknik sorunlarla karşı karşıya kalmamak için periyodik olarak bakımlar ve güncellemeler yapıyoruz. Görsel değişikliklerinden içerik güncellemelerine, güvenlik kontrolünden fonksiyonların geliştirilmesine kadar birçok konuda bakım ve güncelleme hizmeti veriyoruz.

Web Sitesi Yazılımı Teklifi

Yazılım ve Tasarım ekibimiz işletmenize özel olarak hazırladığı, ilgi çekici ve ulaşılabilir web siteleri için bize ulaşın.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Kurum Stratejisi

Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.

Kurum Stratejisi

Web sitesi hazırlanmadan önce kurumu detaylı olarak araştırıyor, inceliyor ve tamamıyla kurumu yansıtan bir strateji kullanılarak hareket ediyoruz.

Maksimum Performans

Kurumsal Web Sitesi Yazılımı bilgi ve destek için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Web Sitesi ile Yapacaklarınız

Responsive, Hızlı ve Modern

Eres Medya, profesyonel tasarım anlayışı ile, başlangıç aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ajansımız, bilgisi ve uzun yıllara dayanan köklü tecrübesi ve uzmanlığıyla ne istediğinizi bilir.
  • Tasarım ve yazılım taleplerinize en uygun çözümleri sizinle buluşturup geleceğinize yön verir.
  • Yazılım ve tasarım öncesi destekleri ve sonrası destekleri ile daima yanınızda olur.
Menü