Medya Planlama

Markanızı doğru zamanda doğru yerde kreatif fikirlerle konumlandırarak hedeflediğiniz trafiğe ulaşmanızı sağlarız.

Medya planlama

Stratejinizin nerede, neden, nasıl, ne kadar bütçeyle, ne için ve ne kadar sürede kullanıcı ile buluşacağına yönelik yapılan çalışmalardır.

Markaların daha fazla kişiye ulaşması, hedef kitlesini tanıması, iletişimlerinin kalitesini arttırabilmesi, tepkilerini ölçebilmesi ve buna göre değişiklikler yapabilmesi için medya planlama çalışması yapılmalıdır.

Uzman ekibimiz tarafından medya planlamanızı yaparak her çalışmanızda markalama ve dönüşüm odaklı hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma Ajansı

Bir reklam çalışması yaratıcılık bakımından ne kadar üstün olursa olsun iyi kurgulanmamış bir medya planı ile duyurulmaz ise asla hak ettiği başarıyı yakalayamaz. Reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filmi, duyurum, içerik medya planlama ajansları tarafından hedef kitle ile buluşturulur.

Medya planlama ve satın alma ajansı mı arıyorsunuz?

Doğru hedef kitle, doğru bütçeleme, doğru planlama ile hedefe ulaşmak için formu doldur.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Strateji Geliştirme

Kampanyalarınız amacınız, sebebiniz ve hedef kitleniz doğrultusunda sizin için en uygun stratejiyi geliştiriyoruz.

Medya Planlama

Belirlenen strateji doğrultusunda en doğru zamanı, mecrayı, hedef kitleyi vb. belirleyerek medya planınızı hazırlıyoruz.

Satın Alma

Kampanya bütçesine uygun olarak hedef kitleye en çok hangi mecralarda ulaşabileceğimizi belirliyor ve mecraları satın alıyoruz.

Raporlama

Kampanya sürecini ve dönüşümlerini takip ediyor; günlük, haftalık, aylık olarak raporluyoruz.

7/24 Destek

Kurumsal Web Sitesi Yazılımı bilgi ve destek için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum Performans

Web siteniz yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Her zaman ve her platformda uyumlu ve hızlı çalışacak şekilde yapılır.

Medya Planlama ve Satın Alma

Medya Satın Almak

Markanıza ve kampanyanınzın hedeflerine uygun olarak yapılacak bir medya planlaması ve bu doğrultuda yapılan bir medya satın alması sizi hedeflerinize ulaştırır.

Medya satın alması diğer reklam türlerinden farklı olarak öncelik hakkının sizde olması anlamına gelir ve yalnızda ihtiyacınız kadar olanını alırsınız.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Medya planlama; reklam verenin markasını ve kampanyasını hedefleri doğrultusunda, bütçesi doğrultusunda hedeflediği kişilere ulaştırmak üzere hangi medya kanallarının kullanılacağına karar verilmesi sürecidir.

Markaların daha fazla kişiye ulaşması, hedef kitlesini tanıması, iletişimlerinin kalitesini arttırabilmesi, tepkilerini ölçebilmesi ve buna göre değişiklikler yapabilmesi için medya planlama çalışması yapılmalıdır.

Menü