Native Reklamlar

Artık reklamlar çok daha keyifli!
img

Native reklamlar ile etkileşim yaratın!

Native reklam, markanın mesajını kullanıcıların ilgilendiği içeriğin doğallığını bozmadan iletilmesini sağlayan reklam modelidir. Native reklam markanın hikayeler aracılığı ile hedef kitlesiyle buluşmasını sağlamaktadır.

Native reklam modeli ile markanızı eğlenceli içeriklerle birleştiriyor ve hedef kitlenizi güldürürken aklında yer edinmenizi sağlıyoruz. Öncelikle markanız ile eğlenceli bir kurgu oluşturuyor ve doğrudan hedef kitlenize ulaşmasını sağlıyoruz. Native reklam çalışması yaparken ‘’reklam’’ algısından olabildiğince uzaklaşıp, doğal görünmesine dikkat ediyoruz. Kurgunun sitenin diline, yapısına uygun olmasına özen göstererek doğal görünmesini sağlıyoruz. Çünkü Native reklam modeli doğallığını kaybetmediği sürece etkilidir, biliyoruz.  

Markanızın kurgusunu yapıyor ve bloglardan sosyal medya hesaplarına, oyunlardan haber metinlerine kadar birçok alanda çalışmaların yayınlanmasını sağlıyoruz.  

Native reklam çalışmasının sonucunda sağlanan trafiği, paylaşım miktarını ve reklamın belirlenen hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını inceliyor, reklamın etkisini ölçüyoruz. 

Native reklam modeli ile ilgileniyorsan,

Doğal Reklam Etkisi Yaratmak Amaçlı Kullanılan Reklam Yöntemleri

Doğal reklamlar ile fark yaratın!
Yayın İçi Birimler
Yayın İçi Birimler
Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn
Tanımlı Listeleme
Tanımlı Listeleme
Foursquare, Etsy, Amazon
Ücretli Arama Birimleri
Ücretli Arama Birimleri
Google, Yahoo, Bing, Yandex
Özel
Özel
Tumblr, Spotify, Flipboard