img
Sitenizi Zirveye Taşıyan SEO Çalışması ile İşinizi Büyütmeye Ne Dersiniz?

SEO olarak akıllara yerleşen bu kavram (Search Engine Optimization) yani ‘’arama motoru optimizasyonu’’dur. Arama robotu botlarının isteklerine yönelik gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarıdır.  

 

Sitelerinizin sektörünüzle ilgili aramalarda zirvede yer almasını ve böylece ziyaretçi sayısını arttırarak müşteri kazanmanızı sağlayan yatırım maliyeti düşük ancak geri dönüşü en karlı olan dijital reklam stratejisidir.  

SEO'NUN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Organik ziyaretçi oranınız artar. 
  • Bütçeye ihtiyaç duymadan doğrudan hedef kitleye ulaşılmasını sağlar. 
  • Geri dönüşü en yüksek reklam yöntemidir.  
  • Marka bilinirliğini artırır. 
  • Anahtar kelime uyumluluğu sebebi ile adwords reklamı verilecekse daha az maaliyet oluşur. 
  • Sektörünüzde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.

SEO Hizmetlerimiz

Icon
Anahtar Kelime Analizi
SEO çalışmalarının başlangıcı olarak kabul edilen Anahtar kelime analizi, arama motorlarında hangi kelimelerde üst sıralarda yer almanız gerektiğini belirlemektedir.
Icon
On Page SEO
Sayfa hızını, site içi linklemeleri, içerikleri, Url yapılarını ve başlıklarını kapsayan site içi iyileştirme çalışmaları arama motorlarında sitenizin yükselmesini sağlamaktadır.
Icon
İçerik Stratejisi
Arama motoru optimizasyonlarında en önemli parçayı oluşturan içerik stratejisi doğru hedef kitleye ulaşarak etkili bir organik trafik artışı sağlamaktadır.
Icon
Off Page SEO
Sitenizin dışarıdan aldığı referans ve tavsiye bağlantılarını sağlayan sosyal imlemeler, dizinler ve backlink çalışmalarının tümü sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü arttırmaya yardımcı olmaktadır.

SEO Analiz

SEO çalışmalarının sağlıklı ilerleyebilmesi adına anahtar kelime, link, backlink, hız, trafik ve oturum gibi konularda detaylı analizler yapılmaktadır. Bu analizler sonucunda iyileştirmeler yapılarak, sitenin arama motorlarının güvenini kazanması ve böylece üst sıralara yerleşmesi sağlanmaktadır.
img
Jonathan Simpson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Jonathan Simpson
Lead Manager
Angelina Johnson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Angelina Johnson
Sales Manager

Zirveye hazır mısınız?

Uzman SEO ekimizin çalışmaları ile sektörünüze uygun anahtar kelimelerde zirvede olmaya hazır mısınız?

Mesajınız gönderdi. Teşekkürler!