Seo Danışmanlık

Web Sitenizin SEO çalışmalarının yapılmasında ve arama motorlarında gelişim göstermesinde uygulanan tüm işlemlerin takip eder ve yönetiriz

İnternet kullanıcıları ihtiyaçları doğrultusunda Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sonucunda Web sitelerini keşfetmektedir. Bu sebeple Web sitenizin sektörünüzle alakalı kelimelerde arama motorlarında ilk sayfada en üst sıralarda yer alması şirketinizin bilinirliği açısından oldukça önemlidir.

Arama motorlarında sektörünüzle alakalı kelimelerde ilk sıralarda yer alabilmeniz için doğru bir SEO çalışmasının yapılması gerekmektedir. Yapılan SEO çalışmaları ile site arama motorlarının istediği gibi iyileştirildiğinde ilk sayfada yer almakta ve böylece ziyaretçi sayısında da organik bir artış gerçekleşmektedir.

SEO danışmanlığı

Sitelerin SEO çalışmalarının yapılmasında ve arama motorlarında gelişim göstermesinde uygulanan tüm işlemlerin takip edilmesi ve yönetilmesidir. Sunduğumuz SEO danışmanlık hizmeti ile SEO planınızı yapabilir, arama motorlarında daha görünür duruma gelebilmeniz için destek olabiliriz.

img

SEO Danışmanlığı için Teklif

Aramalarda üst sırada çıkmak için SEO danışmanına mı ihtiyacın var?

İletişim bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun.

SEO için Profesyonel Ekip

SEO Danışmanlık Sürecimiz
İnceleme
Sitenizi inceler, eksiklerini ve hatalarını belirleriz.
Araştırır
Eksiklerinizi ve hatalarınızı gidermek, SEO sürecinde doğru yol alabilmek için gerekli analizleri araştırmaları yaparız.
Planlar
Araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz veriler ile adım adım yükselmeniz için SEO sürecinizi planlarız.
Yönetiriz
Araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz veriler ile adım adım yükselmeniz için SEO sürecinizi planlarız.

SEO Kazandırır

Rekabet, Kazanç

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni müşterileri bağlantısı 62%
Hedef kitlenize alışveriş 86%
Ciro Artışı 52%
Takipçi Artışı 40%

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Danışmanı ile yapacaklarınız nelerdir?