Seo Danışmanlık

Seo Danışmanlık Hizmetimizle Web Sitenizin SEO çalışmalarının yapılmasında ve arama motorlarında gelişim göstermesinde uygulanan tüm işlemlerin takip eder ve yönetiriz

İnternet kullanıcıları ihtiyaçları doğrultusunda Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sonucunda Web sitelerini keşfetmektedir. Bu sebeple Web sitenizin sektörünüzle alakalı kelimelerde arama motorlarında ilk sayfada en üst sıralarda yer alması şirketinizin bilinirliği açısından oldukça önemlidir.

Arama motorlarında sektörünüzle alakalı kelimelerde ilk sıralarda yer alabilmeniz için doğru bir SEO çalışmasının yapılması gerekmektedir. Yapılan SEO çalışmaları ile site arama motorlarının istediği gibi iyileştirildiğinde ilk sayfada yer almakta ve böylece ziyaretçi sayısında da organik bir artış gerçekleşmektedir.

SEO danışmanlığı

Sitelerin SEO çalışmalarının yapılmasında ve arama motorlarında gelişim göstermesinde uygulanan tüm işlemlerin takip edilmesi ve yönetilmesidir. Sunduğumuz SEO danışmanlık hizmeti ile SEO planınızı yapabilir, arama motorlarında daha görünür duruma gelebilmeniz için destek olabiliriz.

SEO Danışmanlığı için Teklif

Aramalarda üst sırada çıkmak için SEO danışmanına mı ihtiyacın var? Hemen formu doldur.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Fill out this field

Şeffaf Yönetim

Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.

7/24 Destek

Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum Performans

Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.

İşiniz Birlikte Büyütelim

Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

SEO Kazandırır

Rekabet, Kazanç

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Menü