Türkiye Teknoloji Buluşmaları

Kobilerin iş yapma şekilleri ve rekabet koşulları dijitalleşmeyle değişen yeni dünyaya ayak uydurmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen 'Türkiye Teknoloji Buluşmaları dijitalleşmenin getirdiği yenilikleri ele almak için sektör temsilcileri ve duayenleri buluşuyor.

Türkiye'nin lider Dijital Reklam Ajansı Eres Medya olarak;  81 İlde Dijital Dönüşüm, E-Ticaret, E-İhracat ve Dijital Pazarlama Eğitimi, Turizmde Dijital Dönüşüm etkinliği kapsamında Turizm Buluşmaları ve Türkiye Teknoloji Buluşmaları sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları 1500'den fazla katılımcı, alanında uzman sektör temsilcileri ve akademisyenlerden oluşan 20'den fazla konuşmacı ve e-ticaret ekosisteminin büyümesine bizim kadar inanan vizyoner firmalar ve sektörün önde gelen sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla gerçekleşiyor.

Dijital dönüşüme katkı sağlamak amacıya Türkiye Teknoloji Buluşmaları etkinliğine katılan tüm katılımcılara, Dijital hizmetlerin tamamı için Ajans Hizmet Bedeli %50 indirimli olacaktır.

İndirimden faydalanmak için aşağıdaki formu doldur gönder.

img

Aşağıdaki formu doldur indirimden faydalan
Başvurunuzu aldık. Görüşmek üzere 🙂

Teknoloji Buluşmaları Etkinlik Takvimi

EticaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmalarının bu yılki ana konusu “KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat". Ticaret Bakanlığımızın ve TOBB himayelerinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası ev sahipliğinde 4 Mayıs 2019, Cumartesi günü saat 10:00'da Balıkesir Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'nde organize edilen bu büyük organizasyon tam gün sürecektir.

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. Hem yurt içinde hem de dünyada eticaret yapabilmek artık büyük önem taşıyor. Bu durum KOBİ’leri dijital ile yaşanan hızlı dönüşüme ayak uydurmalarını ve sınırlarını ülke dışına taşımalarını zorunlu hale getiriyor. Sınır ötesi ticaret… yani, ürünlerin perakende bir şekilde yurtdışına satılmasına olanak tanıyan ve yurtdışı pazarlarda firmaların boy göstermesini sağlayan sistemin adıdır, 'E-ihracat'
Bu kapsamda “E-ticaret & E-ihracat" yapmanızı sağlayan, Türkiye'nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte Anadolunun dört bir yanına giderek, buradaki KOBİ'lerimiz ile bilgi paylaşmak için şehrinize geliyoruz.

26 Mart 2019, Salı günü saat 09:30'da Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde organize edilen bu büyük organizasyon tam gün sürecektir.

EticaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmalarının bu yılki ana konusu “KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat". Ticaret Bakanlığımızın ve TOBB himayelerinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda 22 Şubat 2019, Cuma günü Saat: 09:30'da Antalya Su Otel'de Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde organize edilen bu büyük organizasyon tam gün sürecektir.

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. Hem yurt içinde hem de dünyada eticaret yapabilmek artık büyük önem taşıyor. Bu durum KOBİ’leri dijital ile yaşanan hızlı dönüşüme ayak uydurmalarını ve sınırlarını ülke dışına taşımalarını zorunlu hale getiriyor. Sınır ötesi ticaret… yani, ürünlerin perakende bir şekilde yurtdışına satılmasına olanak tanıyan ve yurtdışı pazarlarda firmaların boy göstermesini sağlayan sistemin adıdır, ' E-ihracat '
Bu kapsamda"E-ticaret & E-ihracat" yapmanızı sağlayan, Türkiye'nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte Anadolunun dört bir yanına giderek, buradaki KOBİ'lerimiz ile bilgi paylaşmak için şehrinize geliyoruz.

Gerçekleşen Turizm Buluşmaları