Video Reklam

Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi anlatan reklam videolarınız ile milyonlarca izleyiciye ulaşabilirsiniz!
img

Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi anlatan reklam videolarınız ile milyonlarca izleyiciye ulaşabilirsiniz.

İşinizi büyütmek, yeni müşteriler kazanmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için en sık kullanılan reklam yöntemlerinden biri de video reklamlardır.

Gün içerisinde hemen hemen herkesin mutlaka girip en az video izlediği Youtube, en büyük dijital reklam mecralarından biridir. Her ay 1,5 Milyar kullanıcı Youtube’a giriş yapıyor.

Youtube videolarında reklamlarınızı yayınlayarak web sitenize trafik çekebilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı katlamak ve firmanızın bilinirliğini arttırmak için video reklamlarını tercih edebilirsiniz. Youtube’da yer alan yayın içi TrueView reklamlar, video discovery reklamları ve bumper reklam yöntemleri ile başlangıç yapabilirsiniz.

Uzman Dijital Pazarlama ekibimiz ile markanız için; Youtube ve diğer video sitelerinde çekici reklam kampanyaları oluşturabilir ve yönetebiliriz.

Reklam yapmak ister misin?

Eğer sende video reklamları vermek istiyorsan,

Youtube Reklam Modelleri

Treuview Yayın İçi Reklam
Treuview Yayın İçi Reklam
Youtube reklam modelleri arasında sıklıkla kullanılan bu tür, kullanıcıların 5 saniye boyunca reklamı görmesini sağlar. 5 saniye sonrasında reklam atlanabilmektedir.
Bumper Video Reklam
Bumper Video Reklam
Videonun atlanamadığı bu reklam modelinde, videoların 6 saniyeden uzun olmaması gerekmektedir. Mesajların kısa ve net olarak iletilmesi gerektiği reklam modelidir.
Video Discovery Reklam
Video Discovery Reklam
Youtube ana sayfasının sağ kısmında sunulan reklam modelidir. Video Discovery Reklam modelinde video izlenme oranı diğerlerine göre daha yüksektir.
Video Ortası Reklam
Video Ortası Reklam
Video izleyen kişilerin video aralarına yerleştirilen reklam modelidir. Kullanıcı videosunu izlemeye devam edebilmesi için çıkan reklamların tamamını izlemesi gerekmektedir.