Yaratıcı İçerik Üretimi

Web sitenizde yazılan içerikler sizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde ifade ediyor mu?

Web sitenizdeki içerikler ziyaretçilerinize kim olduğunuzu gösterir ve ziyaretçilerinizin aradıklarını bulmalarını sağlar.

Her web sitesinin ihtiyacı olan içeriklerin üretimi için bu yüzdeye baktığımızda artık sıradan içeriklerin kullanıcıya katkı sağlamadığını ve yaratıcı içerik üretiminin bu sürecin önemli bir parçası haline geldiğini söyleyebiliriz.

SEO ve Sosyal medya yönetiminin en önemli aşamalarından biri kaliteli modern ve yaratıcı içeriktir. Yaratıcı ve benzersiz içerik SEO açısından en iyi dönüşüm aşamalarından biridir.

Markanız ve işletmenizi hedefleriniz doğrultusunda doğru ve benzersiz şekilde tanımlamak dönüşüm oranınızı arttırarak rakiplerinizin bir adım önüne çıkaracaktır.

Yaratıcı ve Modern

Yaratıcı içerik üretimi her yönüyle göze çarpan ve okutan yazılı içerikler olabileceği gibi, günümüzün en çok tüketilen içerik türlerinden video içerik ya da infografik ve e-kitap gibi içerikler de olabilir. İçeriğinizin ulaşmasını istediğiniz hedef kitleyi, konunuza en uygun olan içerik tipini belirleyerek bu detaylara göre bir strateji oluşturmalısınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Eres Medya içerik ekibi yaratıcı içerik oluşturarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Hemen iletişime geçmek için formu doldurun sizi hedeflerinize ulaştıralım.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Şeffaf Yönetim

Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.

7/24 Destek

Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum Performans

Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.

İşiniz Birlikte Büyütelim

Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

Google Ads ile Kazanın

Google Reklamları

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Menü