Kariyer

En iyisi için seni arıyoruz.

2014 yılından beri dijital pazarlama yöntemleri ile markaların yol arkadaşı, fikir mühendisi olarak çalışan profesyonel bir reklam ajansıyız.

Takım çalışması ile motive olup, doğru stratejiler üzerine kreatif fikirleri işleyerek Dijital Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, SEO, Yazılım ve Tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Performans Reklamları, SEO, Reklam Satış, Sosyal Medya yönetimi, Grafik Tasarım Uzmanı, Yönetici Asistanı, içerik editörü veya staj imkanlarından faydalanmak için formu doldurarak CV gönderin.

Belki de aradığımız sensin 🙂

İnsan Kaynakları Politikamız

Eres Medya olarak işin gerektirdiği niteliklere sahip, müşterilerine değer veren insana ve çevreye saygılı kişilerin seçilmesine yönelik bir politika izliyoruz.

Personelimizin amaçları doğrultusunda etkin ve verimli çalışmasını sağlayacak, ajansımızın hizmet kalitesini artıracak rahat ve güvenli bir iş ortamı için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Şirketimizin faaliyetlerini etkin ve verimli bir şekilde yerine getirebilmesini sağlayacak insan kaynağının niteliklerinin belirlenmesi bizim için önemli.