Yazılım ve Tasarım

Web siteniz dijital olarak sizin ve markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır.

Sıradanlığı sevmiyoruz!

Bütün siteleri özgün tasarımlarla baştan yaratıyoruz.

Banner, kurumsal kimlik, logo, ve web tasarımlarınız da sizi yansıtmak, marka yüzünüzü oluşturmak için detaylara önem veriyoruz. Markanızı, hikayenizi, ürünlerinizi tüm detaylarıyla anlatıyor, görselliğiyle akılda kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman tasarım ve yazılım ekibimizle tüm ekran çözünürlüklerine uygun boyutlarda sorunsuz işleyen responsive yazılımlar yaparak sizi iş dünyasında bir adım ileriye taşıyoruz.

img

Yaratıcı ve Modern

Hazırlanan yazılımlarınıza periyodik olarak güncelleme ve bakım yaparak teknik sorunlardan uzak, işlerinizin kusursuz yürümesini sağlıyoruz.

Yaratıcı, modern, kullanıcı dostu tasarımlarımız ve ölçülebilir, geliştirilebilir yazılımlarımız ile markanızın değerine değer katıyoruz.

Web Sitesi Yazılımı Teklifi

Yazılım ve Tasarım ekibimiz işletmenize özel olarak hazırladığı, ilgi çekici ve ulaşılabilir web siteleri için bize ulaşın.

İletişim bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun.

Google Ads için Profesyonel Ekip

Google Partner
Şeffaf Yönetim
Reklam hesapları için Google Ads arayüzüne direk erişiminiz olur. Bu sayede sürprizle karşılaşmazsınız. İşletmenize uygun bir bütçeyi hedeflerinize uygun olarak belirleriz.
7/24 Destek
Google Reklamları için herhangi bir konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.
Maksimum Performans
Reklamlarınız yüksek fayda sağlayacak şekilde ayarlanır. Ekibimiz hedef doğrultusunda en iyi dönüşümü sağlayacak şekilde reklamlarınızı optimize eder.
İşiniz Birlikte Büyütelim
Eres Medya ile çalışmaya başladığınızda görsel tasarım, Google Analytics, web site analizi, e-ticaret ve e-ihracat danışmanlığı birçok ek hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

Google Ads ile Yapacaklarınız

Google Arama, Google Harita

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Yeni müşterileri bağlantısı 62%
Hedef kitlenize alışveriş 86%
Ciro Artışı 52%
Takipçi Artışı 40%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads ile ilgili bir sorunuz mu var? Sizin için en çok sorulan soruları bir araya getirdik.