Performans Reklamları

Sonuç odaklı sistem!
img

Performans reklamları ile istenilen üye sayısına, satış miktarına ve gelire ulaşabilmek adına ihtiyaç olan bütçeyi veriye ve performansa göre belirleyen, sonuç odaklı pazarlama sistemidir. Tamamıyla kullanıcı odaklı olan Performans reklamları stratejik hedeflere dayalı olarak ölçümlenebilir ve iyileştirilebilir özelliktedir. 

Markanız için sunduğumuz performans reklamları ile reklam kampanyalarınızın tıklama ve görüntülenmerine değil, reklamın size satış olarak dönmesine ödeme yaparsınız. 

Performans reklamları ile verileri analiz edip belirlenen bütçeyi en etkin şekilde yöneterek doğru zamanda, doğru hedef kitleye, doğru mecralardan ulaşır ve böylece satışla sonuçlanmasını sağlarız. 

Projeni gönder teklifleri al

Performans Pazarlaması Yöntemleri

Kullanıcı odaklı performans reklamları ile hedefe ulaşın.
Google Reklamları
Google Reklamları
Arama motoru reklamları olarak da adlandırılan Google reklamları, arama sonuçlarında anahtar kelimelere uygun reklamlar gösteren sistemdir.
SEM
SEM
Arama motoru pazarlaması olarak da bilinen SEM, sitelerinin arama motorlarında sektörle alakalı aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan reklam yöntemidir.
SEO
SEO
Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen SEO, sitenin kullanıcıların karşısına daha üst sıralarda çıkmasını sağlamak amaçlı yapılan iyileştirme çalışmalarıdır.
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal Medya Reklamları
Facebook, Instagram, LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında alakalı kullanıcılara ürünlerinizin, hizmetinizin gösterilmesini sağlayan reklam yöntemidir.