Sosyal Medya Yönetimi

Markanız için Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın / firmanızın sosyal medya stratejisini oluşturuyor ve bu strateji doğrultusunda sosyal medya iletişimini kurup yönetiyoruz.

Sosyal medya hizmetleri kapsamında markanız için analiz, yıllık planlama, strateji, içerik, reklam, tasarım, müşteri hizmetleri ve kriz yönetimi çalışmalarını üstleniyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Profesyonel Yapılır?

Facebook, Instagram ve Twitter gibi uygulamalar ile birlikte hayatımıza giren sosyal medya, günümüzde son derece etkili araçlar olarak görülüyor. Milyonlarca kişiye ulaşmada önemli görevler üstlenen uygulamalar, aynı zamanda marka gelişiminde de rol oynayabiliyor.

Hayatımızın içerisinde bu kadar girmesi nedeniyle tüm markalar, sosyal medyaya ilişkin daha fazla görev veriyor. Peki, sosyal medya yönetimi üzerinde nelere dikkat edilmeli?

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi teklifi

Markanızın Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn vb. Bütün Sosyal Medya Mecralarında yönetimi için teklif formunu doldur.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

Hedef Kitle

Sosyal Medya da hedef kitlenizle etkileşime geçiyoruz.

Strateji

Rakiplerinizi izliyor ve farklılık yaratmak adına markanıza uygun stratejiler oluşturuyoruz.

7/24 Destek

Profesyonel Sosyal Medya ekibimiz sürekli olarak destek vermektedir.

İşiniz Birlikte Büyütelim

Sosyal Medya yönetimi işiniz büyüsün

Google Ads ile Kazanın

Sosyal Medya

Etkili bir sosyal medya yönetimi gerçekleştirmek için profesyonel destek aldığınızda daha fazlasını kazanırsınız.

Yeni Müşterileri Bağlantısı88%
88%
Hedef Kitlenize Alışveriş50%
50%
Ciro Artışı90%
90%
Takipçi Artışı67%
67%

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Menü